Now Reading
ניסיתי במשך 30 ימים את הטיפול נגד צלוליט שכובש את העולם ואת הקרדשיאן – זה מה שקרה!

ניסיתי במשך 30 ימים את הטיפול נגד צלוליט שכובש את העולם ואת הקרדשיאן – זה מה שקרה! אם עדיין לא שמעת על המסכה החדשנית שמפחיתה צלוליט - כנראה שאת לא מחוברת… הטיפול שהספיק לשגע את קלואי קרדשיאן והגיע עד לתוכנית הבוקר של "גוד מורנינג אמריקה" - נחטף מהמדפים ומקבל ביקורות של 5 כוכבים בכל העולם. פריצת דרך או כשלון? החלטתי לנסות בעצמי, לא תאמינו לתוצאות!

אם לומר את האמת, תמיד רציתי להוריד כמה סנטימטרים מאזור הישבן והירכיים שלי. לא שאני לא שלמה עצמי, להפך, אבל אני מאמינה שתמיד יש מקום לשיפור. כמו נשים רבות, אני מעדיפה שלא לסכן את עצמי עם שאיבות שומן או הליכים שונים, מסובכים ומסוכנים – שאפילו לא מבטיחים שהתוצאות יישמרו.

לפני כמה חודשים שמעתי על מוצר חדש שאמור לטפל בצלוליט ובעור הגבשושי. מדובר במסכה למיצוק וחיטוב הישבן והירכיים שהפכה לטרנד הכי חם ברשתות החברתיות אחרי שאחת הכוכבות הגדולות בעולם, קלואי קרדשיאן, חשפה בפני 78 מיליון העוקבים שלה, שהיא השתמשה בה כדי להפטר מהעור הרפוי והצלוליט, אחרי הלידה של בתה הבכורה.

תוכניות טלויזיה רבות בארה”ב, ביניהן תוכנית הבוקר המפורסמת “גוד מורנינג אמריקה”, סיקרו את המוצר בהתלהבות רבה. בלוגריות ומובילות דעה באינסטגרם שיתפו ופרגנו לתוצאות והמוצר קיבל אלפי ביקורות של 5 כוכבים מאנשים בכל העולם.

מסכת הישבן ששברה את הרשת

91% מהמשתמשות ראו הפחתה בצלוליט

לפני שהתחלתי את הניסוי שלי – יצאתי לבדוק שאני לא הולכת לנסות על עצמי עוד גימיק סתמי ומאכזב. מצאתי מחקר של מרפאת S.B Clinic שבוצע עם רופאי עור מומחים. במסגרת המחקר, 20 נסייניות בדקו על עצמן את מסכת הישבן והירכיים במשך 30 ימים וחשפו תוצאות מדהימות.

בנוסף, סקר חדש שבוצע בקרב חלק מהמשתמשות במוצר קבע כי 91% מהמשתמשות אמרו כי הן ראו הפחתה בצלוליט לאחר שימוש של 30 יום.

קלואי קרדשיאן משתמשת במסכה

החלטתי לנסות בעצמי

אחרי הוידוי של קלואי, הפרגון בתוכניות הטלויזיה והבאזז הענקי ברשת – כבר לא יכולתי להישאר אדישה: אולי סופסוף יש פתרון לצלוליט שלי? הייתי כל כך להוטה לנסות!

קבעתי לי כמה חוקים כדי להבטיח שהניסוי יהיה מקצועי ככל האפשר: במשך כל החודש אני אמרח את המסכה פעמיים ביום, לפי ההוראות. בנוסף, לא אבצע שום פעילות ספורטיבית שיכולה להשפיע על מראה הישבן והירכיים שלי.

תחילת הניסוי

אני מורחת כמות נדיבה מהקרם הוורוד והנעים על הישבן והירכיים שלי. לפי ההוראות המצורפות, אני אמורה להרגיש את האזור מתחמם בתוך כמה דקות.

ובאמת, כמה דקות בלבד אחרי המריחה ואני מרגישה את הישבן והירכיים שלי מתחממים. מאוד. ההרגשה הייתה מוזרה ומפחידה מעט בהתחלה, אבל האמת היא שלאט לאט אהבתי אותה – כי זה הרגיש לי כאילו הקרם התחיל לעבוד. הרגשת החום נרגעה ככל שהזמן עבר, אך לא נעלמה לחלוטין במשך שעתיים בערך.

ניגשתי למראה והופתעתי לגלות שהמסכה באמת הצליחה להחליק מעט את האזורים הבעייתיים בישבן והירכיים שלי, והעור שלי הרגיש טיפה יותר מתוח. אין ספק שיש שינוי מסוים – אבל הדרך עוד ארוכה… אני ממשיכה בניסוי.

הבלוגריות המובילות בעולם מפרגנות 

שבוע שני

עדיין קצת מוזר לי ששגרת הטיפוח שלי כוללת מריחה של קרם נגד צלוליט פעמיים ביום. אבל אל תדאגו, אני לא עוצרת את הניסוי המקצועי שלי.

אחרי שבועיים של שימוש רצוף במסכה, הישבן שלי מרגיש ונראה הרבה יותר חלק. הצלוליט עדיין כאן, אבל הוא פחת משמעותית. אני לא יכולה לחכות לסוף הניסוי, בתקווה שעד אז הוא יעלם לגמרי (תחזיקו לי אצבעות!)

מרחתי את המסכה פעמיים ביום

שבוע שלישי

טוב. הגיע הזמן לסיים את הניסוי הסופר-מקצועי שלי. האמת היא הישבן שלי באמת נראה הרבה יותר חלק, הצלוליט והגבשושיות הלא מחמיאות פחתו בצורה משמעותית. לא רק זה, הישבן שלי גם קיבל “בוסט” קטן, אך נחוץ.

אני לא חושבת שההשפעות של מסכת הישבן יימשכו מעצמן אם אני אפסיק להשתמש בה – אז אני הולכת להמשיך את ה”ניסוי” שלי לזמן הקרוב.

החלק שהכי הפתיע אותי בניסוי היה דווקא החיזוק שהביטחון העצמי שלי קיבל ממסכת הישבן. העובדה שאני יודעת שיש לי ישבן לוהט מתחת לבגדים ממש עזרה לי לעבור את היום עם חיוך מרוח על הפנים. גם אם זה היה יום ביתי לבד מול ה-VOD.

שווה את הכסף?!

התשובה שלי היא חד משמעית כן. נכנסתי לניסוי הזה סקפטית בלשון המעטה. אבל אחרי שראיתי את התוצאות על בשרי (או יותר נכון, ישבני) – אני בטוחה שמסכת הישבן הזאת באמת עושה את העבודה!

אם הגעת לכאן בחיפוש אחרי השורה התחתונה – לדעתי, כל אישה שסובלת ממראה הצלוליט, רוצה לחטב את הישבן, או אם פשוט מתחשק לך לקבל חיזוק רציני לביטחון העצמי – את חייבת לנסות את מסכת הישבן הזו.

לפרטים נוספים על מסכת הישבן – לחצי כאן

הצגת התגובות (16)

Leave a Reply

Your email address will not be published.