Now Reading
רוצה להפחית את הצלוליט? תיזהרי מזה…

רוצה להפחית את הצלוליט? תיזהרי מזה… מסכת ה"אנטי-צלוליט" שהפכה לויראלית אמורה "לשרוף" את הצלוליט מהישבן והירכיים שלך. אבל האם היא באמת עובדת??

  • טור אורח מאת: אנדראה ג'קמן

זה לא סוד שצלוליט הוא אחד מהדברים שמפריעים לכל אישה, אבל רובנו לא יכולות להרשות לעצמנו ניתוחים פלסטיים או טיפולים מורכבים שיכולים לטפל בו. אז אנחנו מנסות כמעט כל דבר אפשרי אחר.

גם אני ניסיתי לא מעט מוצרים שונים שאמורים להפחית את הצלוליט – ושום דבר לא באמת עבד. אבל כשראיתי את מסכת ה”אנטי-צלוליט” החדשה” מקבלת ביקורות מהללות בכמה תוכניות טלויזיה מובילות בארה”ב – החלטתי לנסות אותה בעצמי.

אבל מסתבר שכמו שאומרים – ציפיות לחוד ומציאות לחוד…

 

המסכה הזו הופיעה בתוכניות המובילות בארה”ב

 

100,000 נשים קנו את המסכה בחודשיים!?!

במגזין הנחשב InStyle סיפרו איך כמה ימים לאחר ההשקה, מסכת הישבן הייחודית הזו מכרה אלפי יחידות ואזלה מהמלאי בכל האתרים המובילים. העבודה שמלכת הריאליטי, קלואי קרדשיאן, חשפה באינסטגרם שהיא משתמשת במסכה באופן קבוע – תרמה לבאזז ההיסטרי.

הביקוש למסכה הזו כל כך גבוה – שהיא אוזלת מהמלאי כל פעם מחדש!

 

“זה עזר לי להפחית את הצלוליט” -קלואי קרדשיאן

 

הרכיב המבוקש ביותר להפחתת הצלוליט

צלוליט הוא פשוט שומן “רגיל” מתחת לעור שלנו. הוא נראה לנו כמו גבשושיות על העור מאחר והוא ממוקם ממש מתחת לרקמת העור, דבר הגורם לעור לקבל את הצורה הזו.

על פי חברת מאליס, הרכיב המרכזי במסכה נראה פינק פפרסלים (Pink PepperSlim) – רכיב טבעי ועוצמתי במיוחד – שהוכח קלינית כמסייע לשיפור זרימת הדם ושיפור תהליך שריפת השומנים.

רכיב זה גורם להתחממות השכבות העליונות של העור, ובכך מזרז את הפקת הקולגן ומשפר את זרימת הדם לאזור. תהליך זה מסייע להפחתת השומן מתחת לעור והחלקת מרקם העור בתקופה קצרה.

 

תמונה: אתר מאליס Maelys.co.il

 

וואו! זה שורף!

בפעם הראשונה שהשתמשתי במסכת הישבן B-TIGHT, זה שרף. מאוד. הרגשתי כאילו כל הישבן שלי פשוט עולה באש. המחשבה הראשונה שלי הייתה לרוץ למקלחת ולהוריד את זה ממני.

אבל.. כמה דקות עברו והאזור התחיל להתקרר. תחושת החום עברה ונשארה רק תחושת עקצוץ קלה באזור.

אחרי השימוש הראשון לא באמת ראיתי שינוי משמעותי. אבל כן הרגשתי שהעור חלק יותר וטיפה יותר מוצק. חברת מאליס אומרת שלוקח 28 ימים לראות שינוי אמיתי, אז החלטתי להמשיך להשתמש במסכה כל יום למשך חודש – ולבדוק בעצמי.

 

לא מעט נשים מרגישות את החום של המסכה

השורה התחתונה: עובד או לא?

אחרי חודש של שימוש קבוע במסכה אני יכולה להגיד (להפתעתי) – שכן!

נכון, לקח כמה שבועות לראות שיפור במראה הגבשושיות בישבן שלי, אבל השינוי באמת משמעותי ונראה לעין. אני ממש יכולה לראות איך הקרם הזה שיפר את מראה הישבן שלי מיום ליום.

התוצאות שאני ראיתי באמת מרשימות, אבל חשוב לי להבהיר שהן יכולות להשתנות מאישה לאישה, תלוי בסוג העור ודרגת הצלוליט.

באתר החברה ציינו שיותר מ-80% ראו הפחתה משמעותית בצלוליט שלהם, והנתון זה מרשים בפני עצמו. לי לפחות אין ספק שסוף סוף מצאתי טיפול שבאמת עוזר להפחית את הצלוליט.

לחצי כאן וגלי עוד על איך מסכת הישבן תעזור לך להפחית את הצלוליט

 

הצגת התגובות (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.