Now Reading
דקה אחת ביום: הדבר הזה יעזור לך לטפל בגורם מס’ 1 להזדקנות העור!

דקה אחת ביום: הדבר הזה יעזור לך לטפל בגורם מס’ 1 להזדקנות העור! זה אחד הגורמים העיקריים להזדקנות מואצת של העור והופעתם של קמטים, ולמרות זאת, רוב האנשים מעולם לא שמעו עליו. ואלו שכן שמעו - לא ידעו מה לעשות עם זה... עד היום.

זה נשמע מפחיד, אבל לפעמים המציאות מפחידה יותר מכל דמיון. בכל יום את עושה משהו, שאמרו לך שהוא טוב לבריאות שלך אבל למעשה, הדבר הזה יכול לגרום לך להיראות מבוגרת יותר בשנים מגילך האמיתי.

אז מהי אותה תופעה “בלתי נראית” שמשפיעה על כל אישה מעל גיל 40 וגורמת לעור הפנים לאבד מהזוהר שלו? ומה הפעולה שאת צריכה לעשות במשך דקה אחת כל יום, שתעזור לך להילחם בתופעה ולהיראות צעירה יותר?

התופעה משפיעה על הזדקנות מואצת של העור על 100% מהנשים

הגורם מספר 1 להזדקנות מואצת

אם עד היום היית בטוחה שעור השמש והאוויר בחוץ טובים לעור הפנים שלך, כדאי שתחשבי שוב- מחקרים אחרונים הוכיחו כי זיהום אוויר הוא הגורם המשפיע ביותר על הזדקנות מואצת של עור הפנים.

למעשה ב-10 השנים האחרונות, זיהום האוויר רק הלך והחמיר. עם מספר המכוניות על הכביש הגבוה ביותר בהיסטוריה, לא פלא שהתופעה הזו הפכה במהרה לבעיה של ממש עבור כל גבר או אישה . מסתבר, שרק לנשום את האוויר בעיר הגדולה גורם לך להזדקן מהר יותר מאי פעם.

בשפה המקצועית קוראים לזה Lipid Barrier Breakdown. או בעברית – פגיעה במחסום ההגנה הטבעי של העור.

מה זה אומר לעזאזל? שהשכבה המגנה על עור הפנים שלך נפגמת מזיהום האוויר וכתוצאה מכך, הרעלנים שפוגעים בעור חודרים בקלות יותר פנימה וגורמים לעור מקומט וזקן יותר.

השפעת פליטות הגז הרעילות הוכחה כמסוכנת גם לעור הפנים

יש מה לעשות?

את יכולה פשוט לנעול את עצמך בבית ולהימנע מחשיפה לאוויר לחלוטין – או לעשות משהו יותר הגיוני – למצוא דרך לשקם ולבנות מחדש את שכבת מחסום ההגנה הטבעית של העור שלך.

בנושא הזה יש חדשות טובות וחדשות רעות: הטובות הן שפיתחו פיתרון לבעיה. מדובר ברכיב DNA חדשני שמסוגל לעשות את מה ששום רכיב אחר לא היה מסוגל לעשות עד היום- לשקם את מחסום ההגנה הטבעי של העור.

החדשות הרעות? הרכיב הזה עולה יותר מ-100,000 ₪ לקילו – ועקב עלויות הייצור הגבוהות, חברות קוסמטיקה רבות נמנעות מלהשתמש בו.

ימין: שכבת העור המגנה פגועה וניתנת לחדירה ע”י רעלנים. שמאל: עור שטופל ע”י רכיב ה DNA והרעלנים לא יכולים לחדור אותו

טיפול של דקה אחת ביום

קיימים היום בשוק מספר מועט של מוצרים בעולם, אשר כוללים את רכיב ה DNA היוקרתי, שידוע שעוזר לטפל בבעיה שתוקפת 100% מהאנשים.

חברת מאליס (MAELYS) הרימה את הכפפה והחליטה להשקיע הון בפיתוח סרום חדשני ומהפכני שמכיל את רכיב ה DNA.

הסרום המהפכני הזה שמיועד לטיפול אינטנסיבי בקמטים, יכול לעזור להשיג את מה שנראה בלתי אפשרי עד הזמן האחרון- לשקם את העור, להפחית קמטים ולהשיג את ההגנה שהעור כל כך צריך.

סרום אינטנסיבי לקמטים של מאליס: אחד מהמוצרים הבודדים היום אשר מכילים ריכוז גבוה של DNA

כבש את הרשת

הסרום יצא לשוק רק לפני מספר שבועות אבל כבר עורר הדים רבים וביקורות מעולות בארה”ב ובישראל.

“עור הפנים שלי מרגיש נפלא, אני כבר בבקבוק השני שלי והתוצאות מדהימות! ” כתבה נינה מאריזונה. “בהתחלה חששתי מהמחיר הגבוה של המוצר, אבל מהרגע הראשון שהסרום נגע לי בפנים הבנתי שכזה דבר עדיין לא ניסיתי” הוסיפה סיגל מרמת גן.

להזמנת הסרום המהפכני עם רכיב הDNA – לחצי כאן!

הצגת התגובות (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.